Zwycięstwo w II lidze kobiet odnotował zespół KS Lipno Stęszew podejmując u siebie zespół z Drezdenka.

– Spotkanie miało bardzo podobny charakter do zeszłotygodniowego starcia z drużyną z Kołobrzegu. Pierwsza połowa spotkania to przewaga naszego zespołu. Długimi okresami utrzymywałyśmy się przy piłce, co przekładało się na tworzone przez nas sytuację strzeleckie, brakowało jednak tej magicznej kropki na „i”. Przełamanie nastąpiło jednak w 32 minucie, kiedy to piłkę do bramki skierowała Agata Ławniczak. Do szatni po pierwszej połowie schodzimy z wynikiem 2:0. Drugą połowę rozpoczęłyśmy delikatnie „zaspane” co wprowadziło w nasze szeregi chaos, na szczęście podwyższamy wyniki na 3-0. Przeciwniczki jednak nie oddały meczu bez walki, czym przykładem jest zdobycie gola po stałym fragmencie gry, oraz wykorzystaniem złego ustawienia naszej bramkarki i przelobowaniem jej, dzięki czemu wynik końcowy uległ zmianie 4-2 – mecz oceniła kierowniczka drużyny Magdalena Robakowska.

 -Pochwały należą się wszystkim zawodniczkom za zaangażowanie i walkę. Jest przed nami sporo pracy, ale wierzymy że z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej. Cieszy pierwsze zwycięstwo. Liczymy, że podobnie będzie w następnym meczu, kiedy to zagramy z zespołem z Torunia – dodała Magdalena Robakowska.

Lipno Stęszew – Lubuszanin Drezdenko 4:2

Bramki dla Lipna: Agata Ławniczak 3 (26, 65, 71′) Weronika Mazurkiewicz(sam. 44′)

Bramki dla Lubuszanina: Disterhoeft(69′), Koseska(80′)

Lipno: Żarnowska: Wojtyś, Janowicz, Bober(70′ A.Manuszak), Sobkowiak, Robakowska, Ławniczak, Konieczna, Kociemba, Gawron, Kanellopoulou(82′ Golczak)

Lubuszanin: M.Lewandowska – Kuźminczuk, Koseska(82′ Lewicka), W.Lewandowska, Disterheft, Mazurkiewicz, Wocal, Broż, Zielonka(46′ Zielonka), Dychowska, Matkowska(43′ Jasińska)

Informacja Lipno Stęszew/Magdalena Robakowska.