Lubiszanin Drezdenko 0-11 Kotwica Kórnik.

Kotwica Kórnik znakomicie rozpoczyna sezon notując kolejne zwycięstwo na swoim koncie. Kórniczanki tym razem pojechały do Drezdenka, by powalczyć o pełną pule z lokalnym Lubuszaninem, beniaminkiem II ligi. Od pierwszej minuty bardziej doświadczone zawodniczki z Kórnika narzuciły swój styl gry. Wynik meczu otworzyła Ewa Weber, która w tym meczu strzelała jeszcze kilka razy. Dominacja Kotwicy była znacząca, podopieczne trenerki Hani Olszańskiej dwoiły się i troiły w ofensywie, jednak większość piłek lądowała w rękach bramkarki gospodyń lub omijała bramkę. Ostatecznie po golach Weber, Sikory i Boguszyńskiej zawodniczki kończyły pierwszą połowę z wynikiem 5:0 dla zespołu z Kórnika. W drugiej połowie Kotwica dołożyła jeszcze sześć goli, tym samym ustanawiając końcowy wynik na 11:0. Kórniczanki dzięki tak wysokiej wygranej poprawiają swój bilans bramkowy i wskakują na czwarte miejsce w tabeli z kompletem 9 punktów po trzech meczach.

Skład Kotwicy – Aleksandra Godlewska, Martyna Dura (Jagoda Zielińska), Ewa Telążka, Małgorzata Ładniak, Aleksandra Chojnacka, Justyna Dziabaszewska, Klaudia Jaskuła (Miłochna Kruger), Nicola Majewska, Martyna Boguszyńska, Ewa Weber, Katarzyna Sikora.