Polonia Poznań po remisie w rezerwami Medyka Konin, na drugim miejscu po rundzie jesiennej I ligi. Rezerwy przegrywają w Stęszewie z Lipnem.

Medyk II Konin – Polonia Poznań 0:0

Skład Polonii – Dewicka – Filipiak (58′ Liczbińska), Jacewicz, Czudzińska, Grześkowiak – Kościelna (58′ Kosiorek), Sikora, Sawicka (70′ Nowak. R), Zając, Czech (80′ Szafran) – Busza (80′ Tyl)

Justyna Czudzińska, kierownik zespołu –  „Ciężki mecz z bardzo trudnym, taktycznie świetnym przeciwnikiem, dlatego remis cieszy, chociaż…chciało się więcej. Rywalki od początku ustawiły solidną obronę i próbowały z kontry atakować naszą bramkę. Pierwsza połowa wyrównana w zasadzie akcja za akcję, zawzięta, ostra walka z obu stron. W przerwie gorąca dyskusja w szatni nad zmianą taktyki i ustawień, aby zmienić obraz gry. Niestety, pomimo kilku zmian personalnych i przesunięć pozycyjnych nie udało nam się strzelić bramki, choć w końcówce meczu byliśmy kilka razy blisko. Medyczki też miały kilka okazji strzeleckich , na całe szczęście Domino za każdym razem stała pomiędzy słupami tam gdzie trzeba. Szkoda , że nie udało się zdobyć 3 punktów, ale chyba nie możemy narzekać na remis , tym bardziej że runda bez porażki.”

Lipno Stęszew – Polonia II Poznań 4:0

1:0 Śliwińska(3′), 2:0 Zajączkowska(sam.19′), 3:0 Gawron(23′), 4:0 Jaroska(71′)

Lipno – Marciniak, Antczak, Gawron, Janowicz(65′ Paulina Szymankiewicz), Konieczna(60′ Bober), Ławniczak(69′ Kanellopoulou),Robakowska, Śliwińska(74′ Wróbel), Szymanek(50′ Kociemba) , Martyna Szymankiewicz, Wojtaś

Polonia II – Zajączkowska, Dziergas, Jaroska, Kornat(65′ Nowak), Kowalczyk(41′ Surowiec), Lewnadowska, Magiera(41′ Polaniak), Małecka(41′ Lemańska), Telążka Ewa, Witczak

Nie popisały się rezerwy, Polonii. Porażka 0-4 w tym dwa samobójcze, to mało chlubny wyczyn. Jednak obiektywnie oceniając drużynę ze Stęszewa, to z meczu na mecz gra lepiej i ciekawiej. O wartości Lipna przekonamy się na wiosnę.