fot. KSW

Już w piątek 27 maja po raz szósty w historii federacji gala KSW zawita do Ergo Areny. Podczas tego wieczoru reprezentant Ankos MMA Poznań Mateusz Gamrot stanie do walki o pas wagi lekkiej federacji KSW. 

Na swoją szansę walki o pas Gamrot musiał czekać bardzo długo. W organizacji zadebiutował podczas KSW 23 i od tamtej pory jest niepokonany. Jako jedyny może pochwalić się nieskazitelnym bilansem (MMA 10-0; KSW 6-0). Po stoczeniu sześciu pojedynków, z których ostatnie trzy kończył przed czasem, włodarze KSW dają Gamrotowi szansę sięgnięcia po największe trofeum.

Przed Mateuszem Gamrotem niełatwe zadanie. Jego przeciwnik, Francus Mansour Barnaoui, choć o dwa lata młodszy od zawodnika z Poznania ma na koncie aż piętnaście zawodowych walk, z czego tylko trzy zakończyły się na jego niekorzyść. Barnaoui był mistrzem w takich federacjach, jak BMMA czy M-1. Teraz będzie próbował stanąć na drodze Mateusza Gamrota i dołożyć do swojej kolekcji mistrzowski pas kolejnej organizacji.

Podczas poniedziałkowego media treningu, który odbył się w Warszawie w Złotych Tarasach zgromadzeni kibice mogli zobaczyć próbkę umiejętności reprezentanta Ankosu MMA Poznań oraz jego przeciwnika.

fot. KSW
fot. KSW

Poza walką o pas wagi lekkiej podczas KSW 35 kibice zobaczą także pojedynek Mameda Chalidowa z Azizem Karaoglu o pas wagi średniej , Michała Materli z Antonim Chmielewskim oraz starcie Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim. Początek KSW 35 w piątek o godzinie 20. Transmisja na www.KSWTV.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments