Fani sportów walki zobaczą dwa pojedynki kobiet podczas zbliżającej się gali KSW 36, 1 października w Zielonej Górze. Oprócz Brazylijki Adriane Lipski, która jeszcze czeka na rywalkę w Hali CRS wystąpi Katarzyna Lubońska (4-1, 2 Sub) w starciu z Rumunką Dianą Belbitą(6-2, 3 KO, 2 Sub).

Zawodniczka GŁD Team Piła powróci do okrągłej klatki po nieudanym debiucie na KSW 33. W Krakowie 24-laka musiała uznać wyższość wspomnianej Lipski. Od tego czasu Lubońska stoczyła jeden pojedynek poza Federacją, pewnie wygrywając z Węgierką Cseh-Lantos na gali 3F w Ełku.

„Wojownicza Księżniczka” z Karpat nieznacznie przewyższa Polkę swoim doświadczeniem w MMA. Na osiem zawodowych walk, Belbita zwyciężyła sześciokrotnie. W dwóch ostatnich występach w 2016 Rumunka efektownie zatrzymywała swoje rywalki.

Dwóch aktualnych i jeden były mistrz KSW wystąpią na pierwszej gali największej organizacji MMA w Europie w Zielonej Górze, która odbędzie się 1 października 2016 roku. W trzech walkach wieczoru KSW 36 kibice zobaczą zmierzającego po utracony pas KSW w wadze średniej Michała Materlę (23-5, 5 KO, 12 Sub) oraz broniących tytułów najmłodszych mistrzów Federacji Tomasza Narkuna (12-2, 10 Sub, 2 KO) i Mateusza Gamrota (11-0, 4 KO, 2 Sub).

Ostatnie bilety na trybuny KSW 36 jest już od dostępna na eBilet.pl i aBilet.pl.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz