Już 12 listopada na Poznańskiej Gali Niepodległości ku czci dywizjonu 302 dojdzie do walki między Adamem Wardzińskim oraz Adamem Niedźwiedziem. Będzie to starcie w formule BJJ No Gi. 

W przypadku tej walki określenie „super fight” jest jak najbardziej uzasadnione. Adam Wardziński to świeżo upieczony czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, który odebrał z rąk Alana Finfou Nascimento. Uroczystą nominację można obejrzeć w filmie poniżej:

Niedźwiedź to nie tylko utalentowany grappler, ale także zawodnik mający doświadczenie w mieszanych sztukach walki. Brat jednej z najlepszych polskich zawodniczek, Agnieszki Niedźwiedź ma zawodowy rekord 3 zwycięstw i 2 porażek.

Ich grapplerski pojedynek uświetni kolejną galę organizowaną przez Grzegorza Samolewskiego oraz Fundację Wielkopolski Boks, które regularnie odbywają się w Poznaniu. 12 listopada w klatkoringu kibice zobaczą także pojedynki Adama Kosuta, Hanny Gujwan czy w przedwalce młodego wicemistrza Europy – Mateusza Kupijaja z klubu Our Team Poznań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments