Młodzi zdolni szczypiorniści klubu MKS Poznań zbierają pieniądze na wyjazd na międzynarodowy turniej piłki ręcznej w Pradze. Do końca akcji pozostało już niewiele czasu. 

Crowdfounding to forma finansowania różnych projektów przez społeczeństwo poprzez dużą liczbę jednorazowych wpłat przez osoby zainteresowane. Dla jednych jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych form pomocy. Dla innych bezpodstawne zbieranie pieniędzy wśród internautów. Na szczęście tych pierwszych jest jeszcze znacznie więcej, czego przykładem jest akcja zorganizowana przez MKS Poznań.

Co ma na celu projekt? Przede wszystkim spełnienie marzeń młodych i zdolnych szczypiornistów trenujących w klubie o wyjeździe na międzynarodowe zawody. Występy na tego typu wydarzeniach to zawsze ogromna szansa, aby zaprezentować swoje umiejętności przed zawodnikami, trenerami i działaczami sportowymi spoza Polski. Niestety, zawsze wiąże się to z ogromnymi kosztami.

Obecna sytuacja finansowa nie pozwala na wysłanie 45 zawodników (trzy drużyny w trzech kategoriach wiekowych) za klubowe pieniądze. Dlatego tak bardzo liczy się pomoc innych ludzi.

O akcji, na kilkanaście dni przed końcem, zrobiło się głośniej niż dotychczas. Post z oficjalnego profilu facebookowego klubu udostępniło ponad 130 użytkowników, a swoją cegiełkę dołożyły znane postacie nie tylko ze świata sportu, ale i telewizji: Martyna Wojciechowska, Łukasz Kadziewicz, Piotr Małachowski, Zbigniew Bródka czy gwiazdy Panoramy TVP Joanna Racewicz i Marta Budzyńska-Giersz. Darczyńców przybywa, konto się napełnia, a spełnienie marzenia jest coraz bliżej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji oraz trzymamy kciuki za jej powodzenie. Tutaj można przeczytać więcej o całej akcji i dokonać wpłaty.

#RAZEMDOPRAGI

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments