Lech Poznań - Jagiellonia Białystok / fot. Irek Pindral

Lech Poznań nie wykorzystał szansy na zwycięstwo i tylko zremisował w Białymstoku z Jagiellonią 1:1. Bramkę dla Kolejorza w pierwszej połowie zdobył Darko Jevtić, ale kilka minut przed końcem zdołał wyrównać Arvydas Novikovas.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Jevtić (27. – wolny), 1:1 Novikovas (87.)

Jagiellonia: Marian Kelemen – Łukasz Burliga (79. Karol Świderski), Ivan Runje, Guti, Piotr Tomasik – Rafał Grzyb (79. Piotr Wlazło), Taras Romańczuk – Arvydas Novikovas, Martin Pospisil (67. Przemysław Frankowski), Fiodor Cernych – Cillian Sheridan

Lech: Matus Putnocky – Robert Gumny, Rafał Janicki, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych – Łukasz Trałka, Maciej Gajos – Nicklas Barkroth, Darko Jevtić (84. Abdul Aziz Tetteh), Mihai Radut (65. Radosław Majewski) – Nicki Bille Nielsen (67. Christian Gytkjaer)

Żółte kartki: Ivan Runje – Darko Jevtić, Nicki Bille Nielsen

Widzów: 12 156

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).