Black Roses Posnania - fot. facebook.com/blackrosesposnania

Już po raz siódmy przyznane zostaną prestiżowe nagrody Husarze Rugby. W najważniejszym polskim plebiscycie w tej dyscyplinie sportu nominowane zostały cztery zawodniczki Black Roses Posnania oraz czterech zawodników Posnanii.

Na początku głosowanie na najpopularniejszych rugbystów w naszym kraju organizowali samodzielnie ludzie z Barbarians Polska Barbarians Polska. Rok temu dołączyły do nich wszystkie największe polskie portale i media zajmujące się rugby, rezygnując jednocześnie z przeprowadzania własnych plebiscytów. Dzięki temu powstał jeden, wspólny środowiskowy wybór, który cieszy się wielką popularnością. Rok temu w głosowaniu wzięło udział ponad 10 tysięcy kibiców.

W tegorocznym plebiscycie internauci przyznają nagrody indywidualne w trzech kategoriachDrużyna żeńska rugby, Drużyna męska rugby 7, Drużyna męska rugby 15. Oczywiście wśród nominowanych nie zabrakło zawodniczek i zawodników ze stolicy Wielkopolski.

Wśród kobiet nominację otrzymały cztery rugbystki Black Roses Posnania:
Agnieszka Kowalczyk (w kategorii łącznik ataku),
Adrianna Michałek (prawy filar),
Katarzyna Paszczyk (środkowa),
Ola Rolbiecka (skrzydło).

Natomiast wśród mężczyzn nominowanych został czterech zawodników Posnanii.
Daniel Trybus (łącznik młyna – rugby 15 i rugby 7),
Sebastian Gruszczyński (lewe skrzydło – rugby 15, skrzydło – rugby 7),
Mateusz Adamski (pierwszy center – rugby 15),
Robert Bosiacki (prawy filar – rugby 15).

Głosowanie odbywa się na stronie www.husarzrugby.pl do dnia 11.02.2015. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi podczas Gali Husarz 2014, który odbędzie 13 lutego sw prestiżowym hotelu Ossa Congres&Spa **** pod Rawą Mazowiecką.

Tak jak w poprzednich latach specjalna Kapituła, do której należą największe polskie autorytety rugby, przyzna również tytuły w następujących kategoriach: Super Husarz, Husarz Specjalny, Drużyna Roku, Wydarzenie Roku, Sędzia Roku, Trener Roku, Rugbysta Roku, Rugbysta 7 Roku, Rugbystka 7 Roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments