Arka Rumia - Chaos Poznań

Niestety od porażki rozpoczęli sezon zawodnicy Chaosu. Poznaniacy ulegli Arce Rumia w stosunku 48:0. Wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, ale na pewno podziała mobilizująco na drużynę przed najbliższym meczem.

Pierwsza połowa obfitowała w wiele twardych i mocnych starć z jednej jak i drugiej strony. Gra głownie toczyła się w środkowej części boiska, niestety indywidualne błędy zadecydowały, że po 40 minutach wynik brzmiał 19:0. Na uwagę zasługuje fakt, że Chaosiacy nie wykorzystali 3 rzutów karnych oraz próby drop gola, która zakończyła się na słupku.
Druga połowa zbytnio nie różniła się od pierwszej. Chaos nie ustępował zawodnikom z Rumi, jednak w ich akcjach brakowało postawienia „kropki nad i”, co skrupulatnie wykorzystywali gospodarze. Niestety do końcowego gwizdka pomimo prób nie udało się poznaniakom przyłożyć punktów .
Trener Krzysztof Kuśnierek, pomimo wyniku pochwalił zawodników, za pozostawione serce na boisku, za bardzo dobrą grę w młynach dyktowanych, w których bezsprzecznie dominowali. Widać, że dobrze przepracowana zima powoli przynosi efekty.