Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań / fot. facebook/azsawfpoznan

Zawodniczki Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań po raz trzeci w historii zagrają w finale European Beach Handball Tour, który uznawany jest za nieoficjalne Klubowe Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej.

Impreza rozegrana zostanie w dniach 20-22 maja w greckich Salonikach i weźmie w niej udział 10 zespołów kobiecych i męskich, wyłonionych w ramach zeszłorocznych eliminacji.

Poznańska drużyna udział w tym prestiżowym turnieju zawdzięcza udanym występom w ubiegłorocznych turniejach, będących przepustką do wielkiego finału. W gronie ekip, które powalczą o najważniejsze trofeum, znalazły się także drużyny z Węgier, Hiszpanii, Holandii, Chorwacji, Szwajcarii, Niemiec oraz Grecji. Polki w grupie B zmierzą się kolejno z ekipami AC Spartacus Goalbet (GRE), CBP Algeciras (ESP), OVB Beach Girls (HUN) i Paksoft Camelot (NED). Dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do półfinału.

Poznanianki wszystkie swoje mecze grupowe rozegrają na głównym boisku, z którego przeprowadzana będzie transmisja on-line. Dodatkowe informacje o imprezie znaleźć można na stronie internetowej http://ebtfinals2016.gr/

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz