Zawodniczki Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań w najbliższy weekend rozpoczną turniejem w Inowrocławiu walkę w Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej.

Poznanianki przygotowania do tegorocznego sezonu rozpoczęły już na początku kwietnia. Do tej pory wzięły udział w trzech międzynarodowych imprezach – finale European Beach Handball Tour w Grecji, turnieju w holenderskim Twello oraz chorwackim Ivanic-Grad. Zespół rozegrał także kilka meczów sparingowych z lokalnymi rywalkami z Poznania i Buku.

trening02

Od dłuższego czasu ciężko trenowałyśmy na piasku. Wzięłyśmy też udział w trzech turniejach zagranicznych, które pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie i pokazały, nad czym musimy pracować. Już w ten weekend rozpoczynamy zmagania w Mistrzostwach Polski. Jesteśmy zmobilizowane i gotowe do walki! – powiedziała Zuzanna Rychlewska, bramkarka AZS AWF.

Drużyna Reflex AZS AWF Volkswagen Poznań na pierwszym turnieju MP trafiła do grupy z ekipami z Kowalewa Pomorskiego, Warszawy oraz młodzieżową Reprezentacją Polski. Dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów turnieju.

Skład drużyny w sezonie 2016:
Sylwia Korniluk, Zuzanna Rychlewska, Natalia Jakubek, Angelika Dziamska, Kamila Kirol, Alicja Ślęzak, Karolina Pakosz, Karolina Peda, Dominika Lesińska, Roma Frątczak, Blanka Sawicka, Marta Dobrołowicz

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz