Kotwica Kórnik-UAM Poznań Hala Oaza

UAM Poznań wygrywa z Kotwicą Kórnik 3:0

Obie drużyny dały z siebie wszystko w tym meczu, naprawdę wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek. Sporo ciekawych akcji, spięć podbramkowych. Gdyby zawodniczki wykorzystały tylko stuprocentowe okazje, to po pierwszej połowie na tablicy powinno widnieć 5:2 dla gospodyń. Martyna Boguszyńska miała dwie okazje, Katarzyna Sikora, Monika Nowak, Małgorzata Ładniak z jednej strony, Monika Marczak, Marta Kosiorek z drugiej. Dobrze tego dnia były dysponowane bramkarki Dominka Dewicka oraz Ola Blige, miały co robić w bramkach.

W przerwie, wielu kibiców uznało, że mecz wygra drużyna która jako pierwsza strzeli bramkę.

Druga połowa bardzo podobna do pierwszej.  Kolejne ciekawe, szybkie akcje, sporo spięć pod bramkami. Jednak bramki strzelały akademiczki. Akademiczki nie wykorzystały dwóch karnych.

Brawa dla zawodniczek, brawa dla kibiców, jednak w drugiej części sędziowie wydali kilka bardzo kontrowersyjnych decyzji.

Kotwica Kórnik – AZS UAM Poznań 0:3(0:0)
Bramki – Sikora, Czudzińska(k), Kosiorek

Kotwica: Ola Bligie, Ola Godlewska, Monika Nowak, Anna Jacewicz, Karolina Wlekła, Katarzyna Sikora, Martyna Boguszyńska, Justyna Dziabaszewska, Sylwia Marek, Klaudia Jędraszek, Hanna Cerajewska, Jagoda Zielińska

UAM: Dominika Dewicka, Emilia Krajewska, Monika Marczak, Alicja Zając, Laura Czudzińska, Adrianna Sikora, Agnieszka Grzechowiak, Joanna Gawrych, Marta Zielińska, Ola Tyl, Marta Kosiorek, Renata Nowak, Anna Machowiecka, Katarzyna Gozdek