AZS UAM Poznań wygrały wyjazdowy mecz z AZS Uniwersytet Warszawski 3:1
Mecz wyjątkowo odbył się w Brodnicy, z powodu Młodzieżowych Mistrzostw Polski Futsalu Kobiet, część zawodniczek warszawskiego zespołu brała udział w tych rozgrywkach.

Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem UAM. Bramkę tuż przed przerwą, strzeliła Ola Tyl po podaniu Katarzyny Tarnowskiej.
Tuż po przerwie, z karnego, Laura Czudzińska podwyższa na 2:0 dla UAM
Warszawianki jednak szybko zdobywają bramkę kontaktową. Bramkę, z karnego, zdobywa …bramkarka Nikisz, 2:1 w meczu.
Druga część spotkania bardziej ciekawa i więcej emocji na parkiecie.
Jednak dopiero w 38 minucie w zamieszaniu pod bramką warszawianek, Ala Zając ustala wynik spotkania na 3:1

Był to mecz rewanżowy, w pierwszym  UAM wygrały 4:0 w Poznaniu.

Już w najbliższy weekend przed futsalistkami z Moraska, bardzo ciekawe i kto wie być może najtrudniejsze spotkanie sezonu, derby z Kotwicą w Kórniku.

AZS Uniwersytet Warszawski – AZS UAM Poznań 1:3(0:1)

Bramki : Nikisz dla Warszawy – Tyl, Czudzińska, Zając dla UAM.

UAM – Emilia Krajewska, Dominika Dewicka, Monika Marczak, Alicja Zając, Laura Czudzińska, Ada Sikora, Dominika Latuszek, Katarzyna Tarnowska, Żaneta Pawlik, Agnieszka Grzechowiak, Paula Fronczak, Ola Tyl, Anna Machowiecka, Renata Nowak