Po dwóch remisach, Duma Wildy wygrywa z Obrą 4:0

Zespół z Warty dominował przez całe spotkanie, nad  Obrą Kościan. Na  drugą części spotkania trener Petr Nemec wpuścił praktycznie całkiem nową drużynę, jedynie bramkarz pozostał na boisku.

Po dwóch remisach w tegorocznych sparingach, remisy z Koroną Kielce 0:0 oraz 3:3 ze Śląskiem Wrocław, pewna wygrana z Obrą Kościan.

Kolejny sprawdzian Warty to mecz 25 stycznia z Tarnovią Tarnowo Podgórne, na sztucznej murawie przy ul. Gdyńskiej.

Warta Poznań 4:0 (1:0) Obra Kościan

1:0 19′ Dajewski, 2:0 50′ Goździk, 3:0 77′ Ciarkowski, 4:0 86′ Goździk

Warty I połowa: T. Laskowski – Brylewski, Dejewski, Onsorge, Fiedosewicz, A. Laskowski, Cywiński, Szynka, Czapliński, Kayode, Furta

Warty II połowa: T. Laskowski (60’ Wojnowski) – Siwek, Marciniak, Onsorge (60’ zawodnik testowany), Brzostowski, Kalupa, Biały, Goździk, Biegański, Ciarkowski, Spławski