Futsalistki Kotwicy Kórnik wygrywają w lidze.

Białe Damy z Kórnika niczym lokomotywa, powoli z mozołem wchodziły w mecz. Do 15 minuty, kiedy to Boguszyńska strzeliła bramkę, mecz był wyrównany, z lekką przewagą akademiczek z Gdańska.

Po przerwie, gospodynie wyszły na parkiet w zupełnie innym nastawieniem. Gdyby nie bardzo dobra postawa bramkarki AZSu Malwiny Ciesielskiej, wynik byłby zdecydowanie wyższy, a tak to tylko 5:0. Hania Cerajewska miała kilka okazji, Katarzyna Sikora podobnie, Monika Nowak, Martyna Boguszyńska, Małgorzata Ładniak po jednej bramce mogły strzelić.

Jednak ten mecz należał do Sylwii Marek, trzy bardzo ładne bramki, to minimum jaki wykonała. Kolejne, dwie-trzy Sylwia powinna umieścić w siatce przeciwniczek.

Sylwia Marek oraz Malwina Ciesielska zawodniczki tego spotkania.

Kotwica Kórnik – AZS UG Gdańsk 5:0(1:0)

15′ 1:0 Boguszyńska, 23′ 2:0 Marek, 28′ 3:0 Cerajewska, 29′ 4:0 Marek, 34′ 5:0 Marek

Kotwica – Aleksandra Blige, Aleksandra Godlewska, Monika Nowak, Anna Jacewicz, Karolina Wlekła, Katarzyna Sikora, Martyna Boguszyńska, Małgorzata Ładniak, Klaudia Szprync, Sylwia Marek, Justyna Dziabaszewska, Jagoda Zielińska, Hanna Cerajewska, Ewa Weber