TPS Winogrady - Drużyna Wiary Lecha / fot. Irek Pindral

Mamy Lecha w Ekstraklasie oraz Wartę w II lidze. Natomiast o miano trzeciej siły Poznania walczą trzy zespoły w klasie okręgowej. W sobotnich derbach TPS Winogrady zremisował na swoim boisku z Drużyną Wiary Lecha 1:1.

W 33. minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce zdobytej przez Mateusza Walczyka. Tuż przed przerwą celnym strzałem z rzutu karnego wyrównał Tomasz Smura. Druga połowa również była pełna walki, ale więcej bramek już nie padło.

Po tym spotkaniu zespół z Winograd pozostał liderem grupy wschodniej okręgówki, a kibole zajmują piąte miejsce w tabeli. Obie drużyny są w tym sezonie niepokonane.

TPS Winogrady – Drużyna Wiary Lecha 1:1 (1:1).

TPS Winogrady: Krzysztof Wieloch – Krzysztof Adamczyk, Radosław Czerniawski, Jakub Nowacki, Maciej Grabowski, Mateusz Frąckowiak, Ernest Maćkowiak, Mateusz Walczyk, Mateusz Chachuła, Dariusz Czerniawski, Patryk Nowak.

Wiara Lecha: Robert Kaczmarek – Maciej Smuniewski, Patryk Olaszczyk (70. Sławomir Makowski), Tomasz Kwaśnik, Jakub Pawlaczyk, Artur Adamski (60. Jan Makowski), Michał Niedźwiedzki (90. Wojciech Kuznowicz), Tomasz Smura, Stanisław Makowski, Krzysztof Szenfeld (85. Mariusz Górczak), Łukasz Wyka.