fot. Irek Pindral

W 26. kolejce III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej lider jedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. „Warciarze” zrobią tam wszystko, by wrócić do Poznania z kompletem punktów.

„Zieloni” w pięciu ostatnich meczach zdobyli dziesięć oczek. Jak na lidera nie jest to świetny wynik, ale nie jest także słaby. Najbliższa okazja, by „Duma Wildy” poprawiła średnią punktów na mecz pojawia się w sobotę.

Wystarczy, że podopieczni Tomasza Bekasa pokonają trzynastą drużynę ligi. Jest nią Centra Ostrów Wielkopolski. Nie będzie jednak łatwo, piłkarze LKS-u w ostatnim czasie radzą sobie dokładnie tak dobrze jak ich najbliżsi rywale.

W sobotę o 17:00 przy ulicy Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim zetkną się dwa kluby o podobnej formie. Zadecyduje więc potencjał, a ten wydaje się być większy po stronie gości.

Byłby on jeszcze większy gdyby dwukrotny mistrz Polski mógł przyjechać na stadion Centry w pełnym składzie. Niemniej wielu ważnych futbolistów z Drogi Dębińskiej wykluczają z sobotniej batalii ich urazy. Wśród kontuzjowanych m.in. Alain Ngamayama, Łukasz Spławski czy Wojciech Onsorge.

Faworytem jest oczywiście Warta, ale należy pamiętać, że bycie faworytem nie oznacza zawsze pewnego zwycięstwa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments