Jeden złoty, jeden srebrny i pięć brązowych medali zdobyli pływacy KS Warta Poznań na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat rozegranych w Opolu. Na najwyższym stopniu podium stanęła sztafeta 4×100 metrów stylem dowolnym.

Po złoto popłynęli Jan Chrościński, Remigiusz Wiatrowski, Adam Kościelak i Mateusz Hadaś. Warciarze uzyskali czas 3:24,23. Drugi był Jordan Kraków (3:24,33), a trzeci Śląsk Wrocław (3:24,91). Ten sam skład zdobył srebro w sztafecie na tym samym dystansie, ale w stylu zmiennym.

Wiatrowski wywalczył również dwa medale indywidualnie w stylu dowolnym. Był trzeci na 50 metrów oraz na dystansie dwukrotnie dłuższym. Kolejny brązowy medal przypadł sztafecie 4×200 metrów w składzie Kościelak, Hadaś, Wiatrowski oraz Kamil Piasecki.

Wśród kobiet Joanna Cieślak stanęła na najniższym stopniu podium w wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym. Ostatni medal trafił do sztafety 4×100 metrów stylem zmiennym w składzie: Natalia Cecere, Paulina Mendowska, Natalia Wiśniewska i Claudia Wójcik.