mkspoznanSzczypiorniści MKS Poznań w najbliższą sobotę zmierzy się na wyjeździe z  KU AZS UZ Zielona Góra. Spotkanie rozegranie zostanie w ramach 18. kolejki II ligi grupa I.

Zawodnicy z Zielonej Góra plasują się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli. MKS jest niepokonanym liderem z ośmioma punktami przewagi nad drużyną z lubuskiego. W pierwszej rundzie MKS pokonał szczypiornistów z Zielonej Góry 30:29 (14:15). – To zespół zawsze zmobilizowany od pierwszych minut i walczący do ostatniego gwizdka z każdym przeciwnikiem. Niewątpliwie ich atutem będzie własna hala, gdzie ósmym zawodnikiem będą kibice. Dodatkowo AZS UZ wzmocnił Bogumił Buchwald, zawodnik ekstraklasy i jeden z najlepszych strzelców Miedzi Legnica. Pewne jest, że mecz będzie ciężki, ale to tylko nas motywuje. Im lepszy przeciwnik, tym większa radość z gry – ocenia zespół AZS UZ prawoskrzydłowy Marek Kaczmarek, który tuż przed zamknięciem okienka transferowego wzmocnił MKS Poznań.

Przed podopiecznymi Domana Leitgebera ciężki pojedynek o czym doskonale zdaje sobie sprawę cały zespół. – Myślę, że nikogo z nas nie trzeba dodatkowo motywować do takiego spotkania. Kluczem naszego sukcesu będzie chęć zdobywania bramek i twarda bezkompromisowa obrona. To spotkanie pewnie zapowiada masę emocji i dobrego handballu. Przed nami ważne zadanie – przywieźć do Poznania 2 punkty, dopiero po nim zaczniemy myśleć o kolejnych meczach – dodaje Kaczmarek.

Początek ligowego spotkania w Zielonej Górze w sobotę o godz. 18.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments