Mistrzynie Polski, przegrywają we własnej hali.

Po dwóch zwycięstwach w lidze, przyszedł mecz prawdy, dla drużyny UAMu. Prawda okazała się bardzo bolesna. Panie z Kórnika przystąpiły do meczu ze sporymi obawami.  Jednak szybko się okazało, że w tym meczu to one będą dyktowały warunki gry. Kotwicy w meczu wychodziło niemal wszystko, no gdyby nie dwa niewykorzystane karne, było by wręcz idealnie. Kotwica Kórnik w tym meczu to drużyna, monolit, bez słabych punktów. Aktualne mistrzynie Polski, dopiero pod koniec meczu zerwały się do ataków na bramkę Oli Blige. Ale jak nie wychodzi to nie wychodzi nic, nawet strzelenie do pustej bramki.

No cóż, tym razem ściany nie pomagały gospodyniom. Po meczu, była widoczna irytacja u gospodyń. Czy to tylko, ta porażka to sprawiła ?

Trener UAM Poznań, ma nad czym myśleć, a raczej nie ma co tu myśleć tylko działać. Kadra mistrzyń jest dość szeroka, czego nie widać w składach meczowych. Dodatkowo na czas jakiś, wypadła podstawowa zawodniczka UAMu Alicja Busza.

Teraz przed paniami z Zagajnikowej, kto wie czy nie najważniejsze mecze na tym etapie rozgrywek.

UAM Poznań – Kotwica Kórnik 1:5(0:3)

Strzelczynie bramek: Ala Zając dla UAMu – Kasia Sikora 2, Monika Nowak 2, Sylwia Marek dla Kotwicy

UAM –Dominika Dewicka, Emilia Krajewska, Alicja Zając, Laura Czudzińska, Monika Marczak, Ada Sikora, Marta Kosiorek, Żaneta Pawlik, Aleksandra Tyl, Karolina Grześkowiak, Renata Nowak, Dominika Latuszek

Kotwica – Aleksandra Blige, Aleksandra Godlewska, Ewa Weber, Martyna Boguszyńska, Sylwia Marek, Hanna Cerajewska, Jagoda Zielińska, Anna Jacewicz, Monika Nowak, Małgorzata Ładniak, Karolina Wlekła, Katarzyna Sikora, Justyna Dziabaszewska

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments