Świetna passa Kotwicy trwa.

Po ciężkim meczu Kotwica wygrywa w Toruniu, utrzymując zwycięską passę. Kórniczanki, które w tym sezonie jeszcze nie zaznały goryczy porażki, pojechały do Torunia by zagrać z miejscowym beniaminkiem II ligi Gwiazda Toruń.
Od pierwszych minut gospodynie stawiały zacięty opór i wykorzystywały każdy błąd przyjezdnych do oddania strzału. Jednak to Kotwica otworzyła wynik spotkania: świetnym podaniem zachwyciła Majewska, która doskonale dojrzała w polu karnym Boguszyńską, a ta z kolei pokonała bramkarkę Gwiazdy. Torunianki łatwo się nie poddały. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównały, a przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę strzeliły bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Druga odsłona spotkania to widoczna walka Kotwicy Kórnik o zwycięstwo. Lepiej przygotowane motoryczne kórniczanki coraz częściej atakowały bramkę gospodyń. Wyrównała Weber, która pod koniec spotkania podeszła do wykonania rzutu karnego. Bramkarka gospodyń wybroniła pierwszy strzał napastniczki Kórnika, lecz Weber dobiła piłkę i po raz drugi pokonała golkiperkę Gwiazdy. Kotwica Kórnik utrzymuje passę zwycięstw i nadal znajduje się na pozycji vice-lidera zaraz za Orłem Wałcz.

Gwiazda Toruń – Kotwica Kórnik 2:3

Bramki: Weber x2, Boguszyńska.

Skład: Aleksandra Godlewska, Martyna Dura, Beata Plewa, Ewa Telążka, Nicola Majewska, Miłochna Kruger (Klaudia Szprync), Justyna Dziabaszewska, Martyna Boguszyńska, Patrycja Grzybkowska, Katarzyna Sikora, Ewa Weber.

Trenerka: Hanna Sokół.

Informacja Kotwica Kórnik/Ola Godlewska.