WKS Grunwald Poznań / fot. Elżbieta Skowron

WKS Grunwald Poznań pokonał u siebie Polonię Środa Wielkopolska 30:22. To siódma wygrana „Wojskowych” w siedmiu dotychczas rozegranych meczach II ligi piłkarzy ręcznych.

Przed meczem trener Rafał Walczak mówił, że jego podopieczni mocno trenowali i mogą być zmęczeni. Faktycznie, w pierwszej części gra była dość równa (w 18. minucie notowaliśmy remis 7:7), ale to było wszystko. o co postarali się goście. W drugiej połowie gospodarze utrzymywali bezpieczną przewagę sześciu bramek. Grali przy tym bez doświadczonych zawodników Krzysztofa Martyńskiego, Arkadiusza Guraja i Mateusza Matlacha.

Za dwa tydzień Grunwald czeka bliski wyjazd do Swarzędza.

WKS Grunwald Poznań – KS Polonia Środa Wielkopolska 30:22 (14:10)

WKS Grunwald: Patryk Kulczyński, Filip Tarko – Łukasz Wachowiak, Łukasz Koligat, Krzysztof Westwal 8, Robert Fogler 5, Tomasz Draszkiewicz, Michał Majewski 3, Mateusz Lubiewski 4, Szymon Sobański 3, Łukasz Krakowiak 1, Łukasz Karbowski 1, Patryk Piechowiak 2, Hubert Zdunek 1, Aleksander Pawłowski 2.

źródło: wks-grunwald.poznan.pl