Warta Poznań zdominowała mecz III ligi przeciwko Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Drużyna Tomasza Bekasa wygrała 2:0. Bramki dla poznaniaków zdobyli Krystian Łukaszyk i Adrian Owczarek.

Pierwszą część spotkania zaczęła drużyna z Ostrowa. Goście przesunęli się z piłką parę metrów w stronę bramki gospodarzy i na tym ich aktywność w pierwszej połowie się właściwie skończyła. Później atakowała tylko Warta. W 29. minucie po dwójkowej, składnej akcji pary Łukaszyk – Ciarkowski, gola strzelił ten drugi, który spokojnie posłał futbolówkę koło bramkarza gości.

W drugiej połowie Ostrovia śmielej atakowała, ale wciąż nie stwarzała zagrożenia bramki Warciarzy. Spotkanie się wyrównało i zaostrzyło, aczkolwiek kibice na trybunach byli spokojni o wynik meczu. W 84. minucie trochę przypadkowa kontra Warty, w sytuacji sam na sam znalazł się Adrian Owczarek i pewnie zamienił tę sytuację na bramkę.

Warta Poznań – Sokół Kleczew 2:0 (1:0)
1:0 – Krystian Łukaszyk (29.),
2:0 – Adrian Owczarek (84.).

Warta:  Mateusz Filipowiak – Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski, Krystian Łukaszyk (69. Dominik Drzewiecki), Filip Brzostowski (66. Gracjan Goździk), Alain Ngamayama , Artur Marciniak,  Kacper Ciupa, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski (77. Adrian Owczarek).

Ostrovia:  Jarosław Reyer – Sebastian Sobczak, Dariusz Reyer, Damian Czech, Damian Błaszczyk, Marek Szymanowski (72. Daniel Kaczmarek), Konrad Rusek, Błażej Cyfert, Michał Majer (59. Patryk Perz), Michał Giecz (84. Kamil Kucharski), Tomasz Kempiński (68. Damian Michalski).