TPS Winogrady - Warta Śrem / fot. Irek Pindral

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie TPS Winogrady w ostatniej kolejce rundy jesiennej klasy okręgowej Poznań Wschód. 

Po ostatnich wynikach drużyny z Winograd można przypuszczać, że piłkarze TPS zaczynają powoli myśleć o przerwie w sezonie. Drużyna trenera Dominika Janygi w ostatnim meczu rundy jeiennej na własnym boisku podejmowała Wartę Śrem. Pomimo ogromnego zaangażowania oraz walki do samego końca TPS Winogrady nie zdołało pokonać bramkarza przeciwników i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

– Pomimo nie najlepszych wyników pod koniec rundy, w naszej drużynie wciąż panuje dobra atmosfera, choć jak wiadomo, byłoby lepiej, gdyby wyniki były dla nas korzystniejsze – powiedział pomocnik drużyny Mateusz Frąckowiak.

Po ostatniej kolejce TPS Winogrady zajmuje 5. miejsce w tabeli klasy okręgowej Poznań wschód i to z tego miejsca rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2015/16.

TPS Winogrady – Warta Śrem 0:0

TPS Winogrady: Krzysztof Wieloch, Radosław Czerniawski, Krzysztof Adamczak, Marian Wesołowski, Marcin Cofta, Maciej Grabowski, Sebastian Gogut, Jakub Sobański, Mateusz Walczyk, Szymon Dolata, Mateusz Chachuła.

Rezerwowi: Mateusz Frąckowiak, Patryk Nowak, Tomasz Konieczny, Jakub Kaźmierczak, Adam Wróblewicz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments