Lech II Poznań wygrywa z Bałtykiem Gdynia, w meczu na szczycie III ligi.

Było to spotkanie lidera z wiceliderem II grupy 3 ligi. Mecz stał na naprawdę niezłym poziomie. Szczególnie pierwsza połowa meczu. Jednak Kolejorz ma w swoich szeregach, snajpera Pawła Tomczyka, który zdobywając swoją szesnastą i siedemnastą bramkę w sezonie, wyprowadza Lecha na prowadzenie na 2:0. Paweł strzela w 23 i 35 minucie. Do przerwy wynik 2:1, bramka samobójcza Orłowski.

Po przerwie przebieg meczu bardzo podobny, przewaga Kolejorza. W 55 minucie Niklas Zulciak, po ciekawej akcji ustala wynik spotkania na 3:1 dla Kolejorza.

Był to naprawdę dobry mecz podopiecznych Ivana Djurevica. Wygrana Lecha II, przewodzenie w III lidze i II liga coraz bliżej.

Lech II – Mleczko – Orłowski, Cindrić, Nawrocki, Puchacz, Zulciak, Gutierrez, Janasik, Moder (61′ Mróz), Kurminowski (77′ Mielcarek), Tomczyk

Bałtyk – Matysiak – Szopiński, Sadowski, Karasiński, Wypij, Buławski (61′ Garczewski), Zyska, Sosnowski (67′ Młynarczyk), Klecha (67′ Poręba), Ruszkul (86′ Rzepa), Bejuk.