Dobra passa trwa. Kolejny piękny weekend, tym razem w Trójmieście i kolejny sukces naszej drużyny. Zawodniczki Poznań Hussars Ladies wciąż zostają niepokonane, co umacnia je na pozycji lidera Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet i pozwala nieśmiało myśleć o tytule Mistrzyń Polski.

Sobotnie spotkanie z Korsarkami zakończyłyśmy pewną wygraną 11:2, która zapewniła nam udział w finale. Była to dla nas świetna okazja do wypróbowania skuteczności nowych zagrywek ofensywnych i zgrania się przed nadchodzącym trudnym meczem z zawodniczkami z Wrocławia. Cieszy też fakt, że bramki zdobywało 5 różnych zawodniczek, co świadczy o wysokim poziomie całej drużyny. Analizując nasz sobotni występ na pewno musimy popracować nad lepszą komunikacją w obronie, bo nasze kolejne rywalki nie zmarnują żadnej okazji do zdobycia bramki. Z meczu na mecz jesteśmy coraz silniejszą drużyną, nie możemy tylko ulec rozprężeniu wynikającemu z serii zwycięstw w rundzie wiosennej i cały czas utrzymywać poziom, który obecnie prezentujemy – Marianna Zielewicz .

Podsumowując spotkanie, był to bardzo udany wyjazd dla poznańskiej drużyny. Nie obyło się bez błędów, więc będzie czas na wyciąganie wniosków i korygowanie gry podczas treningów. Przed nami już niedługo kolejny, ważny mecz i wielki finał, kończący aktualne rozgrywki. Trzymajcie kciuki za Poznań Hussars Ladies i zapraszamy do kibicowania! 🙂

Informacja Anna Walas/Jan Klingier.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments