Słaby początek roku koszykarzy Biofarmu. Legia wygrywa w Poznaniu.

Ponad 4 minuty Legia musiała czekać na pierwsze punkty w meczu. Fantastyczny początek meczu Biofarmu, 8:0 ! Jednak z upływem czasu było tylko gorzej, pierwsza kwarta porażka 10:14!

Druga kwarta, jeszcze gorsza i do przerwy Biofarm przegrywa 21:31.

Po przerwie, odrobinę lepiej, trzecia kwarta dla gospodarzy 19:18. Jednak gra Biofarmu taka sobie, zrywy i nie wiele składu i ładu. Czwarta kwarta podobna, 18:17 dla Biofarmu.

Emocje w meczu były, ale to były chwile. Legia wygrała bo była lepsza jako drużyna, Biofarm generalnie gra swoje …falowanie i spadanie ! Biofarm to zlepek indywidualności.

Biofarm Basket Poznań – Legia Warszawa 58:66 (10:14, 11:17, 19:18, 18:17)

Biofarm Basket Poznań – Struski 16, Metelski 9, Smorawiński 8, Bręk 7, Ryżek 7, Wieloch 6, Fiszer 3, Migała 2, Stankowski, Gruszczyński, Kurpisz

Legia Warszawa – M. Wilczek 18, Kukiełka 15, Jarmakowicz 14, Aleksandrowicz 12, Pacocha 5, Linowski 2, Malewski, Ł. Wilczek, Robak