W najbliższym meczu 30. kolejki Ekstraklasy, Lech Poznań, zamiast STS wystąpi w koszulkach z logo Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja została założona przez Mateusza Juroszka właściciela STS. W skład fundacji wchodzą Karol Klimczak, Michał Listkiewicz, Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński.

– Od dawna działam w dziedzinie sportu. Im więcej się przyglądam, tym wyraźniej widzę, że system nie jest idealny. Brakuje pieniędzy, wsparcia merytorycznego, sprzętu, zaplecza treningowego – mówi Mateusz Juroszek.

– Widząc efekty naszego dotychczasowego zaangażowania oraz sukcesy podopiecznych sportowców, postanowiliśmy z wiosną tego roku zwiększyć skalę prowadzonych działań. Planujemy pomagać osobom zaangażowanym w działalność sportową, którzy ze względu na różne przeciwności nie mogą swojej determinacji przełożyć na wymierne osiągnięcia. Chcemy dotrzeć do szerokiego grona osób, stąd zaangażowanie do projektu Lecha Poznań – dodał Mateusz Juroszek.

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS, która od dawna wspiera polski sport. Od czasu założenia pomogła już wielu sportowcom. Jest m.in. partnerem Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast rozwijającego piłkarskie talenty, wspiera reprezentację Polski w koszykówce na wózkach, pomogła też w przygotowaniach do paraolimpiady Januszowi Rokickiemu, który z Londynu i Rio de Janeiro przywiózł srebrne medale.

Więcej informacji na www.sporttwojaszansa.pl

Nr konta Fundacji: 48 1140 1049 0000 4672 9600 1001

Informacja prasowa Fundacji oraz informacja własna.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments