TPS Winogrady - fot. Irek Pindral

TPS Winogrady przegrało na wyjeździe z Concordią Murowana Goślina 0:2 w przedostatnim spotkaniu rundy jesiennej. To trzeci mecz z rzędu bez wygranej poznaniaków.

Jeszcze 25 października TPS było liderem tabeli klasy okręgowej Poznań wschód. Jednak remis z Polonią 0:0, następnie porażka z Lubońskim KS 1:2 i Concordią 0:1, spowodowały spadek drużyny prowadzonej przez trenera Dominika Janygę na piąte miejsce.

W sobotnim meczu TPS ponownie prowadziło wyrównaną walkę. Jednak podobnie jak wcześniej poznaniacy po zaciętym spotkaniu nie zdobyli kompletu punktów. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła w pierwszej połowie po rzucie wolnym.

Kolejne, ostatnie przed przerwą zimową spotkanie, TPS Winogrady rozegra u siebie z Wartą Śrem. Mecz odbędzie się 14 listopada. Jest to ostatnia szansa na poprawę pozycji w tabeli, a także na polepszenie humorów przed rundą wiosenną.

Concordia Murowana Goślina – TPS Winogrady 1:0

Bramki: Łukasz Lech.

TPS: Mateusz Głuchy, Radosław Czerniawski, Krzysztof Adamczak, Marian Wesołowski, Marcin Cofta, Maciej Grabowski , Mateusz Walczyk, Szymon Dolata, Mateusz Frąckowiak, Mateusz Chachuła.

Zmiennicy: Dariusz Czerniawski, Jakub Sobański, Patryk Nowak, Sebastian Gogut.

Concordia: Dominik Galubiński – Patryk Wojcieszak, Marcin Budziński, Gracjan Pachelski, Filip Martyński, Jacek Rydz, Bartosz Szpalik, Paweł Kranc, Rafał Kijanowski, Kamil Walkowiak, Łukasz Lech.