Gol Laury Czudzińskiej i trzy punkty na koncie piłkarek z Harcerskiej.

– Spotkanie z Akademia Piłkarska Lechii Gdańsk, krótko nazwałbym meczem walki. Gra głównie odbywała się w środkowej części boiska i jak i z jednej tak i z drugiej strony co jakiś czas udało się wyprowadzić kontry. Z ilości nie wykorzystanych szans nasze przeciwniczki miały więcej klarownych okazji, ale na szczęście nasza linia obrony była w bardzo dobrej dyspozycji, czego dowodem jest zdobyta bramka w drugiej części spotkania właśnie przez zawodniczkę obrony Laurę Czudzińską. Dziewczyny z Gdańska mocno przydusiły pod koniec spotkania , ale udało nam się doprowadzić wynik do końca spotkania. – tak mecz podsumował kierownik drużyny Paweł Tyl.

01.10.2017 godzina 11:00, przyjeżdża do nas lider więc już szykujemy się na następne spotkanie bo jak zwykle emocji będzie co nie miara. Zapraszam wszystkich sympatyków kobiecego futbolu na ten mecz – dodał Paweł Tyl.

Polonia Poznań – AP Lechia Gdańsk 1:0(0:0)

Bramka Laura Czudzińska.

Polonia: Siejka, Monika Nowak, Czudzińska, Skowrońska, Cywińska, Liczbińska, Zając, Sawicka, Jędraszyk, Filipiak, Grześkowiak. Na zmiany wchodziły: Jacewicz, Issa, Renia Nowak, Machowiecka, Nowicka, Maria Nowak.

AP.LG: Szulc, Kuczyńska, Czarnul, Włodarczyk, Wudarczyk, Plotzka, Kozłowska, Domżalska, Mączka, Lewna, Stasiulewicz. Na zmiany wchodziły: Jargieło, Polańska, Sulewska, Zieleniecka, Kwiatkowska, Klonowska.