Warta Poznań pokonała na wyjeździe Włocłavię Włocławek 3:0 i znów jest liderem III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Bramki dla Zielonych zdobyli Gracjan Goździk, Michał Ciarkowski i Dawid Czerniejewicz.

Poznaniacy przegrywając w 21. kolejce z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 4:2, spadli z pierwszego miejsca w tabeli, na które awansował Sokół Kleczew. Jednak już kolejkę później dzięki bezbramkowemu remisowi zawodników z Kleczewa w Swarzędzu i trzem punktom zdobytym we Włocławku, podopiecznym Tomasza Bekasa udało się wrócić na prowadzenie.

Warciarze, jak to mają w zwyczaju, dominowali, jednak dopiero w 36. minucie udało im się strzelić jedynego gola w pierwszej połowie, którego autorem był Gracjan Goździk. Na następne bramki trzeba było czekać do drugiej części spotkania.  W 47. minucie piłkę do siatki wpakował Michał Ciarkowski. Wynik meczu sześć minut później po samotnym rajdzie ustalił Dawid Czerniejewicz.

Włocłavia Włocławek – Warta Poznań 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Goździk (36.), 0:2 Ciarkowski (47.), 0:3 Czerniejewicz (53.)

Warta: Bartosz Pawłowski – Dawid Czerniejewicz, Alain Ngamayama, Wojciech Onsorge, Nikodem Fiedosewicz – Artur Marciniak (89. Miłosz Brylewski), Adrian Laskowski – Filip Brzostowski (83. Tomasz Koziorowski), Michał Ciarkowski, Gracjan Goździk (70. Krystian Łukaszyk) – Łukasz Spławski (83. Adam Durowicz)