Wyjątkowo dobrze kończą ten rok futsalistki UAM Poznań jak i Kotwicy Kórnik. W piątek 16.XII Kotwica wygrywa z AZS UG Gdańsk 5:0, zaś w niedzielę 18.XII UAM pokonuje AZS AWF Warszawa 5:2.

Aktualne Mistrzynie Polski, UAM pokonały, rozgrywając bardzo dobry mecz, liderki tegorocznych rozgrywek AZS AWF Warszawa. Pierwsza część spotkania to wręcz rewelacyjna gra całej drużyny z Moraska. Do przerwy 3:0, Czudzińska, Kosiorek, Zając, wszystkie bardzo ładne bramki.

Druga część spotkania, panie z AWF ostro zabrały się do odrabiania strat. Sporo pracy ma Dominika Dewicka, broni wiele groźnych strzałów. Po dwóch golach(29, 33minuty) Pepłowskiej zrobiło się 3:2. Jednak ten dzień, ten mecz należy do Ali Zając.  Dwie fantastyczne bramki, 36 minuta 4:2 i za chwilę w 37 minucie, Ala ustala wynik spotkania na 5:2. W samej końcówce AZS AWF Warszawa, gra z lotną bramkarką, jednak na wiele się to nie zdało.

Sporym wzmocnieniem dla UAM były powroty Pauli Fronczak oraz Marty Zielińskiej.

Fantastyczny mecz, wielkie brawa dla obu drużyn. Warszawianki przegrywają pierwszy mecz w lidze, natomiast gospodynie zagrały najlepszy mecz w tym sezonie.

UAM Poznań – AZS AWF Warszawa 5:2(3:0)

3′ 1:0 Laura Czudzińska, 9′ 2:0 Marta Kosiorek, 18′ 3:0 Alicja Zając, 29′ 3:2 Anna Pepłowska, 33′ 3:2 Anna Pepłowska, 36′ 4:2 Alicja Zając, 37′ 5:2 Alicja Zając.

UAM – Dominika Dewicka, Emilia Krajewska, Alicja Zając, Laura Czudzińska, Dominika Latuszek, Katarzyna Tarnowska, Marta Kosiorek, Monika Marczak, Aleksandra Tyl, Paula Fronczak, Renata Nowak, Ada Sikora, Żaneta Pawlik, Marta Zielińska