Futsal kobiet UAM Poznań-Unifreeze Górzno

UAM Poznań – Unifreeze Górzno 6:1

Mimo wysokiej wygranej akademiczek z Moraska, nie był to łatwy mecz dla nich. Bardzo młody zespół z Górzna, przegrał tak faktycznie w ostatnich 2 minutach meczu.

Pierwsza bramka spotkania padła na 3 sekundy przed końcem pierwszej połowy, ze strzału samobójczego. Do przerwy 1:0 dla UAM Poznań.

Druga część spotkania wyrównana i bardzo podobna do pierwszej. Do 38 minuty było 3:1 dla gospodyń, jednak w samej końcówce zawodniczkom z Górzna zabrakło sił oraz szczęścia. 39 minuta Laura Czudzińska i 4:1. Po niespełna minucie Alicja Zając i 5:1. Ostatnia bramka meczu wpadła dosłownie równo z syreną końcową, Monika Marczak i 6:1.

Mecz wyrównany, wynik wysoki, taki jest sport.

UAM Poznań-Unfreeze Górzno 6:1(1:0)
Bramki: 20′ 1:0 samobójczy, 25′ 2:0 Alicja Zając, 31′ 2:1 Klaudia Szymczak, 33′ 3:1 Ada Sikora, 39′ 4:1 Laura Czudzińska, 40′ 5:1 Alicja Zając, 40′ 6:1 Monika Marczak

UAM – Dominika Dewicka, Emilia Krajewska – Anna Machowiecka, Laura Czudzińska, Dominika Latuszek, Karolina Grześkowiak, Katarzyna Tarnowska, Marta Kosiorek, Agnieszka Grzechowiak, Monika Marczak, Renata Nowak, Ada Sikora, Alicja Zając, Aleksandra Tyl

Unifreeze – Paulina Pilecka – Anna Siwicka, Agata Bała, Weronika Hossa, Julita Głąb, Zuzanna Domagalska, Joanna Jeleń, Dominika Głowacka, Klaudia Szymczak, Julia Brzozowska