Środa 6.09. był dniem meczów pucharowych 1/4 finałów strefy poznańskiej.

Pierwszoligowa Polonia Poznań udała się do Oborzysk Starych, gdzie spotkała się miejscowym, beniaminkiem III ligi.

Tak mecz relacjonuje kierownik drużyny Polonii Paweł Tyl – TS Polonia Poznań grała na wyjeździe mecz w ramach rozgrywek pucharu polski. Spotkanie odbyło się w Starych Oborzyskach koło Kościana , a przeciwnikami naszej drużyny był zespół Juna Trans Oborzyska Stare. Drużyna gospodarzy to młody ambitny zespół, trenujący od paru miesięcy i pierwszy raz zgłoszony do rozgrywek III ligi.  Jak się można było spodziewać, spotkanie to przypominało starcie Dawida z Goliatem. Ale musimy dodać, że zespół gospodarzy grał bardzo ambitnie i już teraz widać, że jeżeli trener utrzyma ten zespół to będzie miał w przyszłości pociechę ze swoich podopiecznych. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 0:12 dla Polonii Poznań.

Bramki strzelały: Ola Tyl 5, Zuzanna Sawicka 2, Anna Machowiecka 1, Laura Czudzińska 1, Monika Skowrońska 1, Natalia Jędraszyk 1, Alicja Zając .

Polonia: Siejka, Nowak, Zalaszewska, Nowicka, Jędraszyk, Skowrońska, Sawicka, Maria Nowak, Liczbińska, Tyl, Machowiecka.  Na zmiany wchodziły: Zając, Nowak Renata, Cywińska, Czudzińska.

W Poznaniu, na własnym obiekcie przy ul. Harcerskiej druga drużyna Polonii  (III liga) podejmowała II ligową Kotwicę Kórnik. Mecz toczył się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Po pierwszej, dość wyrównanej połowie po bramkach Dziabaszewskiej i Weber, Kotwica prowadziła 2:0. Po przerwie w drużynie z Kórnika wchodzi na boisko Katarzyna Sikora, której warunki pogodowe nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie rozegrała bardzo dobry mecz strzelając trzy bramki.

Polonia II Poznań-Kotwica Kórnik 2:7