W ostatni majowy weekend Sieraków zostanie opanowany przez miłośników sportu. A to wszystką za sprawą rozgrywającego się tam JBL Triathlonu Sieraków. Sponsorem tytularnym zawodów po raz kolejny została marka JBL – lider na rynku sprzętu audio. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do jak najszybszej rejestracji. Limit miejsc jest bowiem ograniczony!

 Triathlon w Sierakowie to już sportowa tradycja i miejsce kultowe. Ceniona jest tu przede wszystkim rodzinna atmosfera oraz dobra organizacja, która charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół.

 – Zależy nam na tym, by stworzyć profesjonalnie zorganizowaną imprezę, która wyróżnia się na tle innych tego typu przedsięwzięć w kraju – mówi Sebastian Czubała, właściciel firmy będącej dystrybutorem sprzętu JBL na polskim rynku – JBL Triathlon Sieraków ma być wspaniałym, sportowym wydarzeniem, odznaczającym się rodzinną atmosferą. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby to osiągnąć – dodaje.

JBL jest marką powstałą w 1946 roku, która od kilkudziesięciu lat jest obecna na różnych festiwalach muzycznych czy wydarzeniach sportowych. JBL nagłośnił m.in. olimpiady w Pekinie i w Londynie oraz stadiony na Euro 2012 w Polsce. Kolumny z Northridge słychać nie tylko na największych koncertach rockowych, ale też w najsłynniejszych salach operowych, m.in. w Kopenhadze, Wiedniu, Sydney i Szanghaju.

Nauczeni wcześniejszymi doświadczeniami chcemy, aby tegoroczny JBL Triathlon Sieraków był jeszcze lepszy od poprzedniego. Pragniemy, aby uczestnicy imprezy czuli się z nami komfortowo w każdej kwestii. Dlatego też w tym roku zadbaliśmy o wszelkie detale. Zorganizowaliśmy nawet specjalny konkurs, w którym zawodnicy mogli wygrać słuchawki sportowe marki Yurbuds, które sprawią, że ich trening przed triathlonem w Sierakowie będzie jeszcze efektywniejszy. Podobnych inicjatyw z naszej strony na pewno można spodziewać się w przyszłości  – dodaje.

Triathlon w Sierakowie to jedna z największych imprez sportowych w kraju. Uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji dwie trasy: pierwsza to dystans 56,5 km, druga natomiast liczy już 112,95 km.

– Cieszymy się z ponownego nawiązania współpracy z JBL. Do zrealizowania mamy jeden cel – zorganizowanie imprezy, która spełni wszelkie oczekiwania uczestników. Wierzymy w to, że triathlon stanie się jeszcze bardziej prestiżowym wydarzeniem sportowym – mówi Wojciech Kruczyński, prezes Endu Sport – Podczas JBL Triathlon Sieraków spodziewamy się wielu miłośników triathlonu. Zainteresowanych zachęcamy do zapisów, gdyż wolnych miejsc jest już coraz mniej. Obecnie zadeklarowało się już bowiem ponad 3000 osób – dodaje Kruczyński.

JBL Triathlon Sieraków odbędzie się w dniach 30.05-31.05.2015 roku. Będzie to już czwarta edycja imprezy, która zostanie rozegrana w malowniczej scenerii Krainy 100 Jezior. Zawody w Sierakowie rozpoczną największy w Polsce cykl imprez triathlonowych, ENEA Tri Tour. Oprócz Sierakowa w jego ramach zawodnicy będą rywalizować m.in. w Szczecinie, Kołobrzegu, Bydgoszczy czy Poznaniu.

Każdy uczestnik tegorocznego cyklu może skorzystać z specjalnej 20% zniżki na sprzęt sportowy dostępy w sklepach partnera ENEA Tri Tour, Endu Shop. Aby skorzystać z wyjątkowej promocji wystarczy przyjść do jednego z stacjonarnych sklepów Endu Shop i pokazać dowód opłaty za start w przynajmniej jednej z imprez cyklu ENEA Tri Tour 2015. Promocja trwa tylko do końca marca.

źródło: endusport.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments