W 7. kolejce M40.pl Poznań podejmowało 3 w tabeli IKKF MOSiR Kostrzyn n/Odrą.

Poznaniacy od początku narzucili swój styl gry, z minuty na minutę osiągając coraz większą przewagę. W końcu po świetnej kombinacji bramkę strzelił Przemysław Marciniak. Chwilę potem Kostrzynianie wyrównali ale to tylko spowodowało, że Pomarańczowi zagrali jeszcze lepiej. Kolejne akcje na bramki zamienili Grzegorz Urbański i Tomek Sobierajski. M40.pl zasłużenie prowadzili 3:1. W drugiej połowie Poznaniacy mieli kolejne okazje do podwyższenia rezultatu, swoje okazje mieli Grzegorz Urbański, Marcin Grabowski, Michał Jędrzejczak. Brakowało jednak skuteczności. W 30 minucie obraz gry uległ niestety zmianie. Poważny błąd w ustawieniu wykorzystali goście i strzelili gola na 3:2. Ta bramka spowodowała, że Kostrzynainie złapali wiatr w żagle i coraz groźniej atakowali. Na 5 minut przed końcem padła kolejna bramka dla IKKF MOSiR. Bierność w obronie została bezlitośnie wykorzystana. Poznaniacy się nie załamali, próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale gola strzelili… ponownie goście. Na 2 minuty przed końcem M40.pl przegywało 3:4. Gospodarze wycofali brakarza i grając w przewadze jednego zawodnika sprowadziło gości do głębokiej defensywy. W samej końcówce co chwilę gotowało się pod bramką IKKF MOSiR ale bramkarz gości w drugiej części okazał się być nie do pokonania i mecz zakończył się ostatecznie bardzo niezadowalającą wynikiem 3:4.

M40.pl Poznań – IKKF MOSiR Kostrzyn n/Odrą 3:4 (3:1)

Bramki dla M40:Przemysław Marciniak, Grzegorz Urbański, Tomasz Sobierajski

KS M40.pl: Wojtek Pers – Przemysław Marciniak, Grzegorz Urbański, Jacek Kalbarczyk, Tomasz Sobierajski – Marcin Grabowski, Maciej Krzyształowski, Marek Barul, Bartosz Simiński, Michał Jędrzejczak, Łukasz Nawrocki