AZS UAM Poznań

AZS UAM PoznańSiatkarze AZS UAM Poznań pokonali u siebie Energetyka Jaworzno 3:1. To ich pierwsza historyczna wygrana w rozgrywkach I ligi. Dzięki zwycięstwu akademicy opuścili ostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając właśnie Energetyka.

– Dzisiejsze spotkanie było nerwowe, ale sami stworzyliśmy sobie sytuację, że musieliśmy wygrać. Zrównaliśmy się punktami z Jaworznem i mam nadzieję, że ten mecz pokazał, iż stać nas na utrzymanie się w lidze. Gra była bardzo szarpana, widać było presję wyniku, lecz chłopcy sobie z tym poradzili i mam nadzieję, że przełożą to także na kolejne spotkania. Styl gry może nie był najlepszy, ale wolałbym jednak słabiej grać i mieć punkty niż na odwrót. Dalej będziemy dążyć do tego, by poprawiać swoje umiejętności i wygrywać, a dużym sprawdzianem będzie mecz w Kętach – powiedział po meczu trener AZS UAM Damian Lisiecki.

AZS UAM Poznań – Energetyk Jaworzno 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:16)

AZS UAM: Vlk, Schulz, Walendzik, Bukowski, Ożarski, Józefczak, Mischke (L) oraz Makowski, Pachliński, Wojnowski, Wojdyński.

Energetyk: Wojtowicz, Orczyk, Romać,  Fitrzyk, Popik, Macek, Sobczak (L)oraz Mizera, Janikowski, Olszowski, Prążyński, Olszowski, Gruszowski.

źródło: ksuam.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments