Polonia Poznań - Unifreeze Górzno

Dwubramkowym zwycięstwem zakończył się wyjazdowy mecz piłkarek Polonii Poznań z Unifreeze Górzno na koniec rundy jesiennej.

Początek spotkania należał do gospodyń. Do około 20. minuty Polonia miała problemy z wyjściem i zrobieniem jakiejś konkretnej akcji. Ostatnia kwandrans pierwszej części spotkania to już przewaga poznanianek potwierdzona bramką Doroty Czech „do szatni”. W I połowie bardzo dobry mecz rozegrała bramkarka Polonii Dominika Dewicka. Chwaliły ją nawet gospodynie po meczu.

Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej. Wynik spotkania w 80. minucie na 2:0 ustaliła Monika Marczak, a Dominika Dewicka do końca spotkania pokazała kilka bardzo dobrych interwencji.

Zwycięstwo w ostatnim meczu rundy to dobry prognostyk na przyszłość. Piłkarki Polonii Poznań w I Lidze kobiet grupy północnej i po 9. meczach zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 8. punktów.

>>> Terminarz i tabela I ligi grupy północnej

Unifreeze Górzno – Polonia Poznań 0:2

Bramki: 0:1 Dorota Czech (45.), 0:2 Monika Marczak (80.)

Polonia: Dominika Dewicka – Zuzanna Filipiak (Joanna Lewandowska), Monika Nowak, Dorota Czech (Aleksandra Tyl) Monika Marczak, Anna Jacewicz, Adrianna Sikora, Alicja Zając, Agnieszka Szafran, Daria Sroczyńska.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments