Warta Poznań - Jarota Jarocin / fot. Irek Pindral

W sobotnie popołudnie na Wildzie w Poznaniu Warta pokonała Jarotę Jarocin 1:0. Jedyną bramkę strzelił Adrian Laskowski.

Jarota świetnie sobie radził w rundzie jesiennej, po której był liderem tabeli III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Jednak w przerwie zimowej klub miał ogromne problemy organizacyjne i finansowe. Wpłynęło to na wyniki drużyny, która w tym roku jeszcze nie wygrała meczu w lidze.

W sobotę o wiele więcej do stracenia miała Warta. „Zieloni” bronili pierwszego miejsca w tabeli, ale aż do końcówki meczu nie byli w stanie pokonać bramkarza gości. Dopiero w 87. minucie podopieczni trenera Tomasza Bekasa cieszyli się z gola.

Adrian Szynka tuż po wejściu na boisku dośrodkował w pole karne, gdzie Adrian Laskowski strzałem głową skierował piłkę do siatki.

– To był mecz walki! Udało nam się wykorzystać jedną z kilku sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym i nasze zwycięstwo jest zasłużone – podsumował mecz Mateusz Filipowiak.

>>> Terminarz i tabela III ligi – grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Warta Poznań – Jarota Jarocin 1:0 (0:0)

Bramki: 87. Adrian Laskowski.

Warta: Mateusz Filipowiak – Miłosz Brylewski (65. Tomasz Koziorowski), Artur Marciniak, Bartosz Kieliba, Adrian Laskowski – Łukasz Białożyt, Filip Brzostowski (86. Adrian Szynka), Krzysztof Biegański, Dominik Chromiński, Michał Ciarkowski – Łukasz Spławski (70. Nikodem Fiedosewicz).

Jarota: Sebastian Kmiecik – Jędrzej Ludwiczak, Sebastian Kopeć, Krzysztof Czabański, Jakub Kiełb (84. Jakub Czapliński), Mikołaj Marciniak, Piotr Skokowski, Michał Grobelny, Jan Pacyński (90. Dawid Piróg), Piotr Garbarek, Hubert Antkowiak.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz