Szczypiornistki AZS AWF Poznań po zwycięstwie tydzień temu w derbach z KS AP tym razem także były lepsze od rywalek. We Wrocławiu wygrały 27:24 z UKS Handball 28. Najskuteczniejsza ponownie była Kamila Wrona.

– Spotkanie zdecydowanie należy zaliczyć do tych udanych. Już od samego początku narzuciłyśmy przeciwniczkom swój styl gry i kontrolowałyśmy sytuację na boisku. Po pierwszej połowie schodziłyśmy do szatni z trzema bramkami przewagi i taką też różnicą punktową zakończył się cały pojedynek. Co prawda pod koniec meczu w nasze poczynania wkradło się nieco nerwowości, to jednak udało nam się opanować emocje i zachować zimną krew do ostatniego gwizdka. Bardzo cieszymy się z tej wygranej i mamy nadzieję, że dobra passa nie opuści nas aż do zakończenia rozgrywek – tak niedzielne spotkanie opisała bramkarka AZS AWF Zuzanna Rychlewska.

>>> Tabela i terminarz II ligi piłki ręcznej kobiet – grupa I

UKS Handball 28 Wrocław – AZS AWF Volkswagen Poznań 24:27 (12:15)

UKS: Zelie Branjonneau – Joanna Jacewicz 1, Magdalena Sobczyk 3, Anna Szymaniak, Mariola Wałowska 1, Zuzanna Mazgoła 2, Paulina Makul, Sandra Grzelka 1, Joanna Cieślik 1, Magdalena Maziarz 10, Aleksandra Charemska, Angelika Smalec, Laura Wawrzyniak, Karolina Łuszczyńska 5

AZS AWF: Zuzanna Rychlewska – Kamila Wrona 8, Alicja Ślęzak 4, Paulina Sowa 1, Angelika Dziamska 3, Signe Horverak 6, Marta Dobrołowicz 2, Patrycja Zdanowska 1, Dominika Lesińska 2, Aleksandra Bortkiewicz, Karolina Peda.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz