Warta Poznań pokonała Luboński 1943 4:0. Tym samym awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski strefy poznańskiej. Jedną bramkę zdobył Adrian Owczarek, a w drugiej połowie hat-tricka ustrzelił Łukasz Spławski.

Drużyna z Drogi Dębińskiej nie zwalnia tempa. Po fantastycznym zwycięstwie 7:1 nad Chełmnianką Chełmno, wygrała kolejny mecz, tym razem w ramach rozgrywek o Puchar Polski strefy poznańskiej Zieloni pokonali drużynę Luboński 1943 4:0.

Trener Tomasz Bekas postawił w tym meczu raczej na rezerwowych piłkarzy. Pierwsza połowa była dosyć spokojna, choć z przewagą dla poznaniaków, a jedyną bramkę zdobył Adrian Owczarek. Druga część spotkania to koncert Łukasza Spławskiego. Napastnik Warty Poznań strzelił dla swojej drużyny aż trzy gole.

Luboński KS – Warta Poznań 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Owczarek (9.), 0:2 Spławski (65.) 0:3 Spławski (73.), 0:4 Spławski (90.)

Warta Poznań: Wojciech Fleischer – Tomasz Koziorowski, Grzegorz Twardoń, Wojciech Onsorge, Mateusz Maruniak (46. Mateusz Górny), – Adrian Laskowski, Alain Ngamayama, Gracjan Goździk (46. Michał Ciarkowski), Franciszek Siwek, Dominik Drzewiecki (60. Fabian Burzyński) – Adrian Owczarek (60. Łukasz Spławski)