W meczu 17. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, pomimo wielu dogodnych okazji, Warta Poznań na swoim boisku tylko zremisowała z Nielbą Wągrowiec 1:1.

Warta Poznań wyszła na prowadzenie po kontrze w 19. minucie. Po strzale Krystiana Łukaszyka piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Michała Ciarkowskiego, który pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Tuż przed końcem pierwszej połowy Paweł Wicher nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji po stracie Adriana Laskowskiego.

W 60. minucie świetną akcją i dobry strzałem popisał się, najlepszy strzelec Zielonych, Łukaszyk. Dwie minuty później szybko wyprowadzona kontra drużyny z Wągrowca i świetne uderzenie Błażeja Nowaka, które zostało zatrzymane przez równie widowiskową paradę Mateusza Filipowiaka. Po pięciu minutach mieliśmy dobrą serię zawodników Tomasza Bekasa, najpierw po indywidualnej akcji huknął Łukasz Spławski, a później po dośrodkowaniu z lewego skrzydła świetnie uderzył Łukaszyk. Żadna z tych prób jednak nie przyniosła drugiej bramki gospodarzom.

Sześć minut  przed końcem spotkania szybką kontrę na wyrównującego gola dla Nielby Wągrowiec zamienił Błażej Nowak. Pomimo wielu okazji podopiecznym Tomasza Bekasa nie udało się zmienić końcowego rezultatu.

Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Ciarkowski (19.), 1:1 Błażej Nowak

Warta: Mateusz Filipowiak, – Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski, Franciszek Siwek – Alain Ngamayama, Artur Marciniak (27. Krystian Ciupa), Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk, Michał Ciarkowski – Łukasz Spławski

Nielba: Patryk Łagodziński, – Adrian Mikołajczak, Kacper Wierzbicki, Marcin Ankudowicz, Błażej Nowak – Paweł Wicher (78. Krzysztof Wojciechowski), Jędrzej Wiśniewski (46. Łukasz Iskrzyński), Michał Fertikowski, Patryk Polak (78. Miłosz Małachowski), Michał Grzesiek (67. Michał Gruszka) – Dawid Chmielnicki