Oldboje Lecha Poznań udanie rozpoczęli zmagania w Pucharze Polski na szczeblu okręgu poznańskiego pokonując B-klasową Wełniankę Kiszkowo 4:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Czesław Owczarek, Krzysztof Piskuła, Tomasz Magdziarz i Sławomir Mizgalski, dla gości Dawid Jeżewski.

W ubiegłym sezonie oldboje Lecha dotarli aż do półfinału Pucharu Polski, teraz na pewno będą chcieli zajść równie wysoko.

W I rundzie obecnej edycji rozgrywek pokonali Wełniankę Kiszkowo, mimo, że od 3. minuty przegrywali po golu Jeżewskiego. Jednak jeszcze w pierwszej połowie do wyrównania doprowadził Owczarek, a w końcówce spotkania oldboje udowodnili swoją wyższość na boisku zdobywając kolejne trzy bramki autorstwa Piskuły, Magdziarza i Mizgalskiego.

W drużynie dawniejszych gwiazd zabrakło kilku ważnych piłkarzy m.in. Waldemara Przysiudy, Arkadiusza Bąka czy Jacka Dembińskiego.

Lech Poznań Oldboys – Wełnianka Kiszkowo 4:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Jeżewski (3.), 1:1 Owczarek (22.), 2:1 Piskuła (77.), 3:1 Magdziarz (81.), 4:1 Mizgalski (86.)

Lech Oldboys: Zbigniew Pleśnierowicz (46. Jacek Przybylski) – Waldemar Kryger, Paweł Wojtala (46. Paweł Bocian), Marcin Drajer, Czesław Owczarek – Sławomir Twardygrosz (55. Tomasz Sangowski), Jarosław Araszkiewicz (46. Sławomir Mizgalski), Krzysztof Piskuła – Tomasz Magdziarz, Sławomir Najtkowski, Ryszard Rybak

źródło: lechpoznan.pl