W walce wieczoru gali Slugfest 8, która odbędzie się już 29 października w Gnieźnie, naprzeciwko siebie staną Jakub Kamieniarz oraz Robert Izydorek. 

Jak czytamy w informacji prasowej:

Robert Izydorek wraca do zawodowego MMA po trzyletniej przerwie. Jak mówi – jest starszy, mądrzejszy… i wciąż z tym samym, a nawet większym niż wcześniej głodem walki. Posiadacz brązowego pasa BJJ zapowiada chłodniejszą głowę, która poprowadzi go do kolejnego zwycięstwa w karierze. „Izzy” nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA i nie może sobie na to pozwolić przed własną publicznością.

Jakub Kamieniarz walczył już na Slugfescie w pobliskim dla Gniezna Trzemesznie. Debiut w naszej organizacji nie wypadł udanie. Jednak gnieźnieńską salę wspomina bardzo dobrze. To właśnie tu na ostatnim Memoriale Pawła Kamińskiego potrzebował zaledwie jednej rundy, by odprawić swojego przeciwnika do szatni po dźwigni na ramię. Liczymy, że tym razem – w najważniejszym starciu wieczoru – będzie tam samo zmotywowany, żeby nie czekać do ostatniej syreny.

W sumie 29 października zobaczymy 10 amatorskich i zawodowych pojedynków obsadzonych zawodnikami z Gniezna, Witkowa, Poznania, Mogilna, Katowic a nawet czeskiej Ostrawy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments