Warta Poznań zremisowała z czwartoligową Cuiavią Inowrocław 1:1 w ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek. Zdobywcą jedynej bramki dla Zielonych był Michał Ciarkowski.

Spotkanie na boisku w Opalenicy rozpoczęło się o godzinie 12.00. Jedenaście minut później mieliśmy już prowadzenie zespołu z Poznania. Po dobrej akcji piłkę do siatki wpakował Michał Ciarkowski. W 36. minucie inowrocławianie doprowadzili do remisu. Bartosza Pawłowskiego pokonał Arkadiusz Makowiecki.

W drugiej części spotkania wynik się nie zmienił i mecz zakończył się remisem.

Warta Poznań – KS Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Ciarkowski (11.), 1:1 Makowiecki (36.)

Warta: Bartosz Pawłowski (75. Wojciech Fleischer) – Franciszek Siwek (46. Dawid Czerniejewicz), Tomasz Koziorowski, Wojciech Onsorge (46. Mateusz Wypych), Nikodem Fiedosewicz (80. Marcel Koziorowski) – Adam Durowicz (46. Tomasz Borucki), Artur Marciniak, Filip Brzostowski (75. Adrian Szynka) – Łukasz Spławski, Michał Ciarkowski, Krystian Łukaszyk (46. Adrian Chopcia)

źródło: wartapoznansa.pl