27-letni Rumun trafił do Kolejorza w styczniu i podpisał kilkumiesięczną umowę z opcją przedłużenia o trzy lata. Zadebiutował w ligowym spotkaniu z Piastem Gliwice. W niebiesko-białych barwach do tej pory rozegrał piętnaście meczów, w których zdobył jedną bramkę i popisał się czterema asystami.

Pozostanie w Lechu jest bardzo ważne dla samego zawodnika, który do tej pory nie mógł być pewny swojej przyszłości. – To dobra wiadomość, jestem z niej bardzo szczęśliwy. Gdy przychodziłem do Lecha to chciałem pokazać się z jak najlepszej strony. Wiem, że mogę grać jeszcze lepiej. Teraz liczy się to, żeby wygrać ostatnie dwa mecze i na tym się koncentruję – zaznacza Radut

Obecny kontrakt lechity będzie obowiązywał do czerwca 2020 roku. – Mam duże oczekiwania dotyczące najbliższych sezonów. Jestem przekonany, że najlepsze mecze jeszcze przede mną. Tak naprawdę to miałem kilka miesięcy, żeby przekonać do siebie prezesa. Cieszę się, że się udało. Liczę na to, że teraz pomogę Lechowi zapełnić gablotę z trofeami. Chcę też grać więcej i zagrać tutaj w europejskich pucharach – przyznaje pomocnik Kolejorza.

Radut to trzeci piłkarz, który w tym tygodniu przedłużył kontrakt z Lechem. Wcześniej swoje umowy parafowali Miłosz Mleczko oraz Darko Jevtić.

Informacja lechpoznan.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments