kks_lech_poznan_logoRezerwy Lecha Poznań pewnie pokonały A-klasowy Orkan Objezierze 4:0 w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego i awansowały dalej.

Po pierwszej połowie lechici prowadzili dwoma bramkami, a na listę strzelców wpisali się Piotr Kurbiel i Miłosz Nowicki. W drugiej części gry poznaniacy strzelili dwa gole, autorstwa Wiktora Witta i Patryka Wolskiego, w odstępie pięciu minut i awans był niezagrożony.

– Przyjechaliśmy, wygraliśmy i wracamy do domu. W takich kategoriach należy traktować ten mecz. Nasi starsi koledzy z Lecha pokazali nam wczoraj ile powinno się wygrywać z zespołami z tak niskiej klasy rozgrywkowej. Absolutnie nie jestem zadowolony z wyniku i skuteczności działań w ataku – powiedział po meczu niezadowolony trener rezerw Patryk Kniat.

Dzień wcześniej w tych samych rozgrywkach dużo lepszą skutecznością popisali się oldboje Lecha Poznań, o czym pisaliśmy tu.

Orkan Objezierze – Lech II Poznań 0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Kurbiel (15), 0:2 Nowicki (34), 0:3 Witt (71), 0:4 Wolski (76)

Lech II: Mateusz Lis – Emil Szczupakowski, Wiktor Witt, Marcin Banaszak, Kamil Szubertowski – Mariusz Woźniak – Piotr Fontowicz (46. Dawid Juchacz), Jakub Serafin (46. Mateusz Klichowicz), Niklas Zulciak (46. Marcin Gawron), Miłosz Nowicki – Piotr Kurbiel (53. Patryk Wolski)

źródło: lechpoznan.pl