Oldboje Lecha Poznań nie zwalniają tempa. W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego rozbili Wartę Obrzycko 10:1.

Dawne gwiazdy Kolejorza kontynuują zwycięską passę w obecnej edycji rozgrywek. Najpierw pokonali B-klasową Wełniankę Kiszkowo 4:1. W kolejnej rundzie wygrali z LKS Lipa, drużynę z tego samego pułapu, 9:3. Teraz rywalem była Warta Obrzycko z A-klasy. Tym razem oldboje zanotowali dwucyfrowy wynik i zwyciężyli aż 10:1.

Już do przerwy lechici prowadzili czterema golami, a łupem bramkowym podzielili się Sławomir Najtkowski (dwukrotnie), Jacek Dembiński (rzut karny) i Tomasz Magdziarz. Po przerwie straty zmniejszył Perz, ale oldboje nie zamierzali zwalniać tempa. Po chwili dwa razy trafił Dembiński i zanotował hat-tricka. W międzyczasie strzelił gola też Sławomir Mizgalski. Golkiper Warty jeszcze trzykrotnie sięgał po piłkę do siatki, kiedy swoje trafienia zanotowali Marcin Drajer i Tomasz Sangowski. Skończyło się na dziesięciu bramkach.

Oldboje Lecha Poznań – Warta Obrzycko 10:1 (4:0)

Bramki: 1:0 Najtkowski (12), 2:0 Najtkowski (19), 3:0 Dembiński (40-karny), 4:0 Magdziarz (43), 4:1 Perz (49), 5:1 Dembiński (51), 6:1 Mizgalski (58), 7:1 Dembiński (66), 8:1 Drajer (73), 9:1 Sangowski (79), 10:1 Drajer (90)

Lech Oldboys: Zbigniew Pleśnierowicz – Paweł Bocian, Waldemar Kryger, Marcin Drajer, Mariusz Skrzypczak – Tomasz Magdziarz, Jarosław Araszkiewicz, Tomasz Sangowski, Sławomir Mizgalski – Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski

źródło: lechpoznan.pl