TPS Winogrady - fot. Irek Pindral

TPS Winogrady przegrało u siebie z Luboński KS 1:2. Po tej porażce poznaniacy stracili na korzyść drużyny z Lubonia pierwsze miejsce w tabeli klasy okręgowej Poznań Wschód.

Drużyna z Winograd, słynąca z ofensywnej gry od początku do końca, pomimo bardzo wyrównanego meczu nie zdołała pokonać rywala. Wynik spotkania otworzył Dariusz Imbirowicz, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Zawodnicy z Winograd wyrównali po rzucie wolnym znakomicie wykonanym przez Macieja Grabowskiego. Jednak Piotr Bartczak zapewnił drużynie z Lubonia trzy punkty. Końcówka była bardzo wyrównana, ale wyniki spotkania już się zmienił.

Po zwycięstwie w Poznaniu Luboński KS wskoczył na pozycję lidera tabeli grupy Poznań wschód. Następny mecz TPS Winogrady zagra na wyjeździe z Concordią Murowana Goślina. Spotkanie odbędzie się 7 listopada.

TPS Winogrady – Luboński KS 1:2 

OTPS: Mateusz Cichy – Krzysztof Adamczak, Marian Wesołowski (80. Jakub Nowacki), Radosław Czerniawski, Maciej Grabowski, Mateusz Frąckowiak, Jakub Sobański (46. Szymon Dolata), Mateusz Walczyk, Mateusz Chachuła, Patryk Nowak (65. Tomasz Konieczny), Adam Wróblewicz (46. Dariusz Czerniawski)

Rezerwowi: Marcin Cofta, Dariusz Czerniawski, Jakub Nowacki, Tomasz Konieczny, Szymon Dolata

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments